Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Winfit Pnömatik

Pnömatik Kısa Tip Susturucu

Pnömatik sistemlerde susturucu egzoz portlarına takılan yüksek geçirgenlikli, ses kısıcı özellikli, sisteme yabancı maddelerin girmesini engelleyen kısa tip sinter susturucudur. Kısa tip olması sebebi ile ilgili ürünlerin montajında kolaylık sağlar. Geçirgenlik olarak standart tiplerle ciddi bir farkları yoktur. Yeni nesil susturucu tipidir.

Pnömatik Uzun Tip Susturucu

Standart tip sinter susturucu Endüstri standardı. En tipik susturucu ürünüdür. Egzoz portlarına takılarak yabancı maddelerin sisteme girmesini engeller, yağ kaybını önler ve susturucu özelliği gösterir. İçeriğinde yer alan bronz-sinter maddesi pnömatik basınçlı havanın en ideal şartlarda salınmasına izin vermektedir. Yaylı ayarlı, yaysız ayarlı, kısa tip gibi bazı çeşitleri mevcuttur. Ancak en yaygın olarak kullanılan tipi budur

Pnömatik Ayarlı Yaylı Tip Susturucu

Endüstri standardı ayarlı sinter susturucudur. Valflerin ve aktüatörlerin egzoz portlarına takılan bu susturucu ile çıkan havanın kısılması ayarı yapılarak aynı zamanda debi regülasyonu yapılmaktadır. Kısacası bu ürün susturucu olmakla birlikte aynı zamanda bir debi regülatörüdür. Havanın geçirgenliğinin manuel olarak azaltılıp artırılması ile pnömatik sistemlerde hassas ayarlar yapılabilmektedir.