Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Fer - Ro

QCPC Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekor

QCP Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QCP Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekorların en önemli özelliği sistemi tozdan ve kirden koruyan plastik toz kapağına sahip olmalarıdır.

QC Serisi Hidrolik Otomatik Rekor

QC Serisi Hidrolik Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QC Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

QCN Serisi Hidrolik NPTF Otomatik Rekor

QCN Serisi Hidrolik NPTF Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QCN Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

FF Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekor

FF Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekorlar kolaylıkla temizlenebilme ve hidrolik devrelere dışarıdan kirli madde girmesini engelleme amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir. Yüzük üzerindeki manuel kilitleme mekanizması istek dışı bağlantı ve ayrılmalara karşı emniyet sağlar. FF Serisi'nin ana kullanım alanları çevreye duyarlı ortamlardaki makineler ve hidrolik araçlardır.

FFHD Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekor (Ağır Seri)

FFHD Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekorlar, yüksek debili akışkanların ve hidrolik şokların verebileceği zararlara karşı mükemmel dayanıklılıkları sayesinde kırıcılarda vibrasyonlu yüksek basınç uygulamalarında kullanılmaktadır. FFHD Serisi kolaylıkla temizlenebilme ve hidrolik devrelere dışarıdan kirli madde girmesini engelleme amacıyla kırıcılara özel olarak dizayn edilmiştir. Erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir Yüzük üzerindeki manuel kilitleme mekanizması istek dışı bağlantı ve ayrılmalara karşı emniyet sağlar.

BT Serisi Hidrolik Bilya Göbekli Otomatik Rekor

BT Serisi Hidrolik Bilya Göbekli Otomatik Rekorlar pekçok endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. BT Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.