Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Yağlama Cihaz ve Ekipmanları

Havalı Gres Pompası 5 Kg. (4505 D)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 5 kg gres kapasitesine sahiptir. Bu pompanın özelliği çoklu gres dağıtıcı sistemi sayesinde bir çok noktaya aynı anda yağ dağıtımı yapabilmesidir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir. Pompanın genel kullanım yerleri presler ve otomasyon sistemleridir.

Havalı Gres Pompası 5 Kg. (4505)

5 / 1 Basınca sahip bu pompa 5 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır.İstenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir. Kullanım ve taşıma kolaylığından dolayı yüksek ve ulaşılması zor alanlardaki makinalarınızı, preslerinizi ve araçlarınızı bu pompa ile çok hızlı bir şekilde yağlayabilirsiniz.

Havalı Gres Pompası 10 Kg. (4510)

45/1 Basınca sahip bu pompa 10 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır.İstenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir.Yağ baskı tablası ve yayı sayesinde hazne içerisindeki yağ sıkıştırılarak yüksek vizikoteli yağlarda ve soğuk bölgelerde pompa beslemesi daha kolay sağlanmaktadır. Kullanım ve taşıma kolaylığından dolayı yüksek ve ulaşılması zor alanlardaki makinalarınızı, preslerinizi ve araçlarınızı bu pompa ile çok hızlı bir şekilde yağlayabilirsiniz.

Havalı Gres Pompası 16 Kg. (4516)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 16 kg standart gres tenekelerinin üzerine monte edilecek şekilde imal edilmiştir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır,istenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir.Kullanım ve taşıma kolaylığından dolayı yüksek ve ulaşılması zor alanlardaki makinalarınızı,preslerinizi ve araçlarınızı bu pompa ile çok hızlı bir şekilde yağlayabilirsiniz.

Havalı Gres Pompası 30 Kg. (4530)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 30 kg gres kapasitesine sahiptir.Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir. Üzerinde bulunan dört adet döner tekeri sayesinde hareket kabiliyeti yüksek bir pompadır.

Havalı Gres Pompası 50 Kg. (4550)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 50 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır , istenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir. Üzerinde bulunan dört adet döner tekeri sayesinde hareket kabiliyeti yüksek bir pompadır.

Havalı Gres Pompası 5 Kg. (7005 D)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 5 kg gres kapasitesine sahiptir.Bu pompanın özelliği çoklu gres dağıtıcı sistemi sayesinde bir çok noktaya aynı anda yağ dağıtımı yapabilmesidir.Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir. Pompanın genel kullanım yerleri presler ve otomasyon sistemleridir.

Havalı Gres Pompası 5 Kg. (7005)

45 / 1 Basınca sahip bu pompa 5 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır.İstenildiği takdirde bu hortum 8 mt ye kadar uzatılabilir.Kullanım ve taşıma kolaylığından dolayı yüksek ve ulaşılması zor alanlardaki makinalarınızı, preslerinizi ve araçlarınızı bu pompa ile çok hızlı bir şekilde yağlayabilirsiniz.

Havalı Gres Pompası 10 Kg. (7010)

70 / 1 Basınca sahip bu pompa 10 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 30 mt ye kadar uzatılabilir. 70 / 1 pompalar genellikle ağır iş makinaları, kamyon, tır vb. araçların yağlanmasında kullanılır.

Havalı Gres Pompası 16 Kg. (7016)

70 / 1 Basınca sahip bu pompa standart 16 kg gres tenekelerine monte edilecek şekilde imal edilmiştir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 30 mt ye kadar uzatılabilir. 70 / 1 pompalar genellikle ağır iş makinaları, kamyon, tır vb. araçların yağlanmasında kullanılır.

Havalı Gres Pompası (7030)

70 / 1 Basınca sahip bu pompa 30 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 30 mt ye kadar uzatılabilir. 70 / 1 pompalar genellikle ağır iş makinaları, kamyon, tır vb. araçların yağlanmasında kullanılır.

Havalı Gres Pompası 50 Kg. (7050)

70 / 1 Basınca sahip bu pompa 50 kg gres kapasitesine sahiptir. Pompa üzerinde çelik tel takviyeli yüksek basınca dayalı standart 2 mt hortum vardır, istenildiği takdirde bu hortum 30 mt ye kadar uzatılabilir. 70 / 1 pompalar genellikle ağır iş makinaları, kamyon, tır vb. araçların yağlanmasında kullanılır.