Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Pnömatik Standart Bağlantılar

PN25 Serisi Pnömatik Otomatik Rekor

PN25 Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar basınç altında tek elle sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. PN25 serisinde yaylar krom nikeldir. PN25 Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar, sağlam ve dayanıklı yapıları, yüksek hava akım kapasiteleri ve kullanım kolaylığı sayesinde tüm sanayide basınçlı hava hatlarında güvenle kullanılmaktadır.

PN25S Serisi Emniyetli Pnömatik Otomatik Rekor

PN25S Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar basınç altında tek elle sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. PN25S serisinde yaylar krom nikeldir. PN25S Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar, sağlam ve dayanıklı yapıları, yüksek hava akım kapasiteleri ve kullanım kolaylığı sayesinde tüm sanayide basınçlı hava hatlarında güvenle kullanılmaktadır. Emniyetli özelliği ise üzerindeki butona 1. basmada hava akışını keser 2. basmada ise gövdeye takılı ucun çıkarılmasına müsaade eder.

PN21 Serisi Mini Tip Pnömatik Otomatik Rekor

PN21 Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar basınç altında tek elle sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. PN21 serisinde yaylar krom nikeldir. PN21 Serisi Pnömatik Otomatik Rekorlar, sağlam ve dayanıklı yapıya, yüksek hava akım kapasitesine ve kullanım kolaylığı özelliklerine sahiptir.