Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Hidrolik Otomatik Rekor Grubu

QCBRFFMP Serisi Endüstriyel Çok Amaçlı Kullanım Otomatik Rekor

Gövde malzemesi pirinç olan QCBRFFMP serisi Endüstriyel Çok Amaçlı Kullanım Otomatik Rekorlar başta su olmak üzere birçok kimyasal sıvının geçebilmesine olanak vermektedir.

QCAFFMP serisi Endüstriyel Çok Amaçlı Kullanım Otomatik Rekor

Gövde malzemesi alüminyum olan QCAFFMP serisi Endüstriyel Çok Amaçlı Kullanım Otomatik Rekorlar başta su olmak üzere birçok kimyasal sıvının geçebilmesine olanak vermektedir.

HP700 Serisi Hidrolik 700 Bar Vidalı Ultra Yüksek Basınç Rekor

Enerpac uyumlu HP700 Serisi Hidrolik 700 Bar Vidalı Ultra Yüksek Basınç Rekorları, son derece yüksek basınç uygulamalarına özel olarak dizayn edilmiştir. Vida ölçüsü NPT'dir ve vidalı yüzük mekanizması basınç altında sökülüp takılmasına olanak sağlar.

HP2000 Serisi Hidrolik 2000 Bar Ultra Yüksek Basınç Otomatik Rekor

Sertleştirilmiş çelikten imal edilen HP2000 Serisi Hidrolik 2000 Bar Ultra Yüksek Basınç Otomatik Rekorlar, son derece yüksek basınç uygulamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. HP2000 Serisinde yüzüğü kilitleyerek istem dışı ayrılmaları engellemek amacıyla özel olarak patentli kilitleme sistemi kullanılmıştır. Ayrıca plastik toz kapakları standarttır.

HP3000 Serisi Hidrolik 3000 Bar Ultra Yüksek Basınç Otomatik Rekor

Sertleştirilmiş çelikten imal edilen HP3000 Serisi Hidrolik 3000 Bar Ultra Yüksek Basınç Otomatik Rekorlar, son derece yüksek basınç uygulamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. HP3000 Serisinde yüzüğü kilitleyerek istem dışı ayrılmaları engellemek amacıyla özel olarak patentli kilitleme sistemi kullanılmıştır.

QCAC Serisi Hidrolik Yaylı Kapaklı Otomatik Rekor

Vida ölçüsü 1/2" BSP olan QCAC Serisi Hidrolik Yaylı Kapaklı Otomatik Rekorların en önemli özellikleri dişi gövdede kapak üzerine monte edilen darbeye dayanıklı otomatik bir yaylı toz koruma kapağına sahip olmalarıdır. QCAC Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir. Mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve siyah renkler stoklarda mevcuttur. Yaylı kapaklı sistem özellikle traktörlerde ve tarım makinelerinde rekorun içini toz ve çamurdan koruyarak ömrünü uzatır.