Teklif sepetinizde hiç ürün yok.

Hidrolik Otomatik Rekor Grubu

QC Serisi Hidrolik Otomatik Rekor

QC Serisi Hidrolik Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QC Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

QCPC Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekor

QCP Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QCP Serisi Hidrolik Toz Kapaklı Otomatik Rekorların en önemli özelliği sistemi tozdan ve kirden koruyan plastik toz kapağına sahip olmalarıdır.

QCN Serisi Hidrolik NPTF Otomatik Rekor

QCN Serisi Hidrolik NPTF Otomatik Rekorlar pek çok tarımsal ve endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. QCN Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

FF Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekor

FF Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekorlar kolaylıkla temizlenebilme ve hidrolik devrelere dışarıdan kirli madde girmesini engelleme amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir. Yüzük üzerindeki manuel kilitleme mekanizması istek dışı bağlantı ve ayrılmalara karşı emniyet sağlar. FF Serisi'nin ana kullanım alanları çevreye duyarlı ortamlardaki makineler ve hidrolik araçlardır.

FFHD Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekor (Ağır Seri)

FFHD Serisi Hidrolik Düz Alınlı Otomatik Rekorlar, yüksek debili akışkanların ve hidrolik şokların verebileceği zararlara karşı mükemmel dayanıklılıkları sayesinde kırıcılarda vibrasyonlu yüksek basınç uygulamalarında kullanılmaktadır. FFHD Serisi kolaylıkla temizlenebilme ve hidrolik devrelere dışarıdan kirli madde girmesini engelleme amacıyla kırıcılara özel olarak dizayn edilmiştir. Erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir Yüzük üzerindeki manuel kilitleme mekanizması istek dışı bağlantı ve ayrılmalara karşı emniyet sağlar.

BT Serisi Hidrolik Bilya Göbekli Otomatik Rekor

BT Serisi Hidrolik Bilya Göbekli Otomatik Rekorlar pekçok endüstriyel alanda hidrolik çabuk bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadırlar. BT Serisi'nde erkek uçlar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

QCHD Serisi Hidrolik Yüksek Basınç Otomatik Rekor (Ağır Seri)

QCHD Serisi Hidrolik Yüksek Basınç Otomatik Rekorlar, yüksek debili akışkanların ve hidrolik şokların verebileceği zararlara karşı mükemmel dayanıklılıkları sayesinde kırıcılarda vibrasyonlu yüksek basınç uygulamalarında kullanılmaktadır. QCHD Serisi'nde bütün parçalar ısıl işlem uygulanarak sertleştirilmiştir.

ST Serisi Hidrolik Vidalı Yüksek Basınç Rekor

ST Serisi Hidrolik Vidalı Rekorlar, vidalı sistemleri sayesinde yüksek basınçlı uygulamalarda güvenle kullanılmaktadır.

STHD Serisi Hidrolik Yüksek Basınç Vidalı Rekor (Ağır Seri)

STHD Serisi Hidrolik Yüksek Basınç Vidalı Ağır Seri Rekorlar, yüksek debili akışkanların ve hidrolik şokların verebileceği zararlara karşı mükemmel dayanıklılıkları ve vidalı bağlantı sistemleri sayesinde kırıcılarda vibrasyonlu yüksek basınç uygulamalarında güvenle kullanılmaktadır.

STHF Serisi Hidrolik Yüksek Basınç Vidalı Rekor (Yüksek Debili)

STHF Serisi Hidrolik Yüksek Debili Yüksek Basınç Vidalı Rekorlar, yüksek debili akışkanların ve hidrolik şokların verebileceği zararlara karşı mükemmel dayanıklılıkları ve vidalı bağlantı sistemleri sayesinde vibrasyonlu yüksek basınç uygulamalarında güvenle kullanılmaktadır.

QCSS Serisi AISI 316-L Paslanmaz Otomatik Rekor

Komple olarak AISI 316-L kalite paslanmaz çelikten imal edilen QCSS Serisi Otomatik Rekorlar her türlü kimyasal ve korozyona karşı mükemmel dirence sahiptir. Standart olarak VİTON sızdırmazlık kullanılan QCSS serisinde yüksek ısıya dayanıklı özel yaylar kullanılmaktadır.

QCBR Serisi Pirinç Otomatik Rekor

Gövde malzemesi pirinç olan ve paslanmaz yay ve bilya kullanılarak üretilen QCBR Serisi Otomatik Rekorlar korozyona karşı mükemmel dirence sahiptir. QCBR Serisinde isteğe bağlı içi boş olarak da üretim yapılmaktadır.